Опора для столу VERONA big

Артикул: 000010 Категорія:
2,840 грн
Є в наявності
 • Опис

  Опора для столу VERONA big (підстілля, база, основа, нога, ніжка).

  Виготовляється відповідно до меблевих стандартів виробництва.

  Її функціональність та стійкість основи гармонійно доповнять стільниці овальної форми необхідного розміру.

  Для облаштування сучасних ресторанів дуже важливо звертати увагу на естетику, деталі та якість виробу.

  Матеріали

  Сталь – застосовується при виготовленні опори для столів VERONA big (Верона біг). Саме сталевий овальний млинець завтовшки 8 мм надає додаткової стійкості.

  Стійка виготовляється із сталевої труби перетином d-60 мм та товщиною стінки 1,5 мм. А кріпильна пластина товщиною 5 мм надійно приварена до стійки та забезпечує кріплення опори до стільниці.

  Опора для столу VERONA big включає якісний склад матеріалів, що конструктивно дозволяє мати достатній рівень надійності у повсякденній експлуатації виробів у закладах громадського харчування навіть після завершення гарантійного терміну.

  З метою більшої функціональності у використанні опор додатково додаються регулювальні ніжки, які працівники закладу зможуть легко самостійно відрегулювати, не докладаючи великих зусиль. Ніжки додадуть додаткової стійкості при нерівностях підлоги.

  Також додаткову функціональність ніжкам опор додадуть знімні гумові демпфери, що входять до комплекту, які легко одягаються на регулювальні ніжки та забезпечують захист підлоги від зайвих подряпин під час щоденної експлуатації в приміщенні.

  Оздоблення

  Для захисного покриття опори для столу VERONA big застосовуються фарби для зовнішнього застосування з використанням полімерно-порошкової технології. Порошкове фарбування в матовий колір – структурне або крокрень згідно таблиці кольорів RAL.

  ***

  Опора для столу VERONA big має габаритні розміри 600*400*725h (мм). Також доступні для замовлення варіанти висот h-570 (мм) та h-1100 (мм).

  Підстілля надійно упаковуються в термозбіжний поліетилен і картон, які забезпечують захист при транспортуванні.

  Термін виробництва опори для столу VERONA big – індивідуальний, залежно від кількості у партії.

  Ціна вказана орієнтовна за 1 одиницю опори без ПДВ за мінімального замовлення 2 штуки та базової висоти h-725 (мм).

  Ми також виготовляємо опори для столів за індивідуальними кресленнями та ескізами Замовника при відповідному обсязі. Остаточна ціна формується на день оплати, після затвердження Замовником обраної серійної або індивідуальної моделі, ескізу, картинки в інтернеті, технічного завдання, розробленого архітектором.

  ***

  Протягом останніх 15 років у секторі HoReCa ми завжди наголошували на взаємовигідній співпраці з керуючими та власниками закладів, з дизайнерами інтер’єрів. У всіх наших діях завжди незмінні принципи порядності, бажання розвиватися, відповідальності та глибокого знання своєї продукції. Саме тому кількість наших реалізованих комплексних індивідуальних проектів давно перевищила 400. Ми за комбінацію серійних та індивідуальних замовлень, які дозволяють Замовнику втілити свій унікальний проект у життя.

  Ми за довгострокову співпрацю та довіру один до одного! Звертайтесь!

 • Характеристики
  Розміри
  600 × 400 × 725 mm
  Розмір основи

  600 x 400 x 8 mm

  Стійка

  Ø60 mm

  Кріпильна пластина

  203 x 203 x 5 mm

  Матеріал

  сталь

  Оздоблення

  фарбування по RAL

  Рекомендовані кольори

  RAL 9005, RAL 7016, RAL 9006, RAL 9016

  Регулювальні ніжки

  є

  Гумові демпфери

  є

  Підтримувані стільниці

  до 1000 x 700 mm

  Стандартна висота

  570 mm, 725 mm, 1100 mm

  Вага опори

  16.1 kg, 17.0 kg, 18.3 kg

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email