Опора для столу MODENA

Артикул: 000016 Категорія:
2,830 грн
Є в наявності
 • Опис

  Опора для столу MODENA (підстілля, база, основа, нога, ніжка).

  Виготовляється відповідно до меблевих стандартів виробництва.

  Її функціональність та стійкість основи гармонійно доповнять стільниці круглої, квадратної та прямокутної форми необхідного розміру.

  Для облаштування сучасних ресторанів дуже важливо звертати увагу на естетику, деталі та якість виробу.

  Матеріали

  Чавун – застосовується в комбінації матеріалів під час виготовлення опори для столів MODENA (Модена). Саме чавунна основа надає додаткової стійкості. Її форма нагадує потужну круглу ступінчасту піраміду.

  Сталь – стійка виготовляється із сталевої труби перетином d-60 мм та товщиною стінки 1,5 мм. А кріпильна пластина товщиною 5 мм надійно приварена до стійки та забезпечує кріплення опори до стільниці.

  Опора для столу MODENA включає якісний склад матеріалів, що конструктивно дозволяє мати достатній рівень надійності у повсякденній експлуатації виробів у закладах громадського харчування навіть після завершення гарантійного терміну.

  З метою більшої функціональності у використанні опор додатково додаються регулювальні ніжки, які працівники закладу зможуть легко самостійно відрегулювати, не докладаючи великих зусиль. Ніжки додадуть додаткової стійкості при нерівностях підлоги.

  Також додаткову функціональність ніжкам опор додадуть знімні гумові демпфери, що входять до комплекту, які легко одягаються на регулювальні ніжки та забезпечують захист підлоги від зайвих подряпин під час щоденної експлуатації в приміщенні.

  Оздоблення

  Для захисного покриття опори для столу MODENA застосовуються фарби для зовнішнього застосування з використанням полімерно-порошкової технології. Порошкове фарбування в матовий колір – структурне або крокрень згідно таблиці кольорів RAL.

  ***

  Опора для столу MODENA має габаритні розміри d-400*725h (мм). Також доступні для замовлення варіанти висот h-570 (мм) та h-1100 (мм).

  Підстілля надійно упаковуються в термозбіжний поліетилен і картон, які забезпечують захист при транспортуванні.

  Термін виробництва опори для столу MODENA – індивідуальний, залежно від кількості партії.

  Ціна вказана орієнтовна за 1 одиницю опори без ПДВ за мінімального замовлення 2 штуки та базової висоти h-725 (мм).

  Ми також виготовляємо опори для столів за індивідуальними кресленнями та ескізами Замовника при відповідному обсязі. Остаточна ціна формується на день оплати, після затвердження Замовником обраної серійної або індивідуальної моделі, ескізу, картинки в інтернеті, технічного завдання, розробленого архітектором.

  ***

  Протягом останніх 15 років у секторі HoReCa ми завжди наголошували на взаємовигідній співпраці з керуючими та власниками закладів, з дизайнерами інтер’єрів. У всіх наших діях завжди незмінні принципи порядності, бажання розвиватися, відповідальності та глибокого знання своєї продукції. Саме тому кількість наших реалізованих комплексних індивідуальних проектів давно перевищила 400. Ми за комбінацію серійних та індивідуальних замовлень, які дозволяють Замовнику втілити свій унікальний проект у життя.

  Ми за довгострокову співпрацю та довіру один до одного! Звертайтесь!

 • Характеристики
  Розміри
  400 × 725 mm
  Розмір основи

  Ø450 mm

  Стійка

  Ø60 mm

  Кріпильна пластина

  203 x 203 x 5 mm

  Матеріал

  чавун, сталь

  Оздоблення

  фарбування по RAL

  Рекомендовані кольори

  RAL 9005, RAL 8017

  Регулювальні ніжки

  4 шт.

  Гумові демпфери

  4 шт.

  Підтримувані стільниці

  до 800 x 800 mm, Ø800 mm

  Стандартна висота

  570 mm, 725 mm, 1100 mm

  Вага опори

  16.1 kg, 16.8 kg, 18.7 kg

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email